Jsem

Projekt 10 dní- den první

5. srpna 2012 v 16:52 | Erista
Na tento projek jsem narazila u Wizie, která vám přesněji může popsat, oč jde, protože já si tím ani nejsem jistá...

Já v sims

13. června 2012 v 15:40 | Erista
Ozývám se, protože mi vadí můj blog zející prázdnotou. Nenapadlo mě ale nic lepšího než sem dát fotku mě, teda mě jako siminky :).

Jsem taková, jaká jsem

16. května 2012 v 19:09 | Erista
Když si tak vzpomínám, nikdy jsem nenapsala článek o mně a myslím, že je už na čase.

Od počátku do konec aneb mé fotografické já

12. května 2012 v 16:54 | Erista
Toho nadpisu si nevšimejte, teď je tu důležitý článek. Rozhodla jsem se sepsat něco o mém fotografování...

Alergie

12. dubna 2012 v 16:58 | Erista
Každý je na něco alergický, někdo na med, arašidy, pyl, někdo na chlupy. Já jsem alergická na potkany, a musím říct, že mi to znepříjemňuje život.

Rozhovor s Eristou... podruhé

10. dubna 2012 v 16:21 | Erista
Dlouho tu se mnou nebyl rozhovor, tak to chci logicky napravit :) (doufám, že se u toho pobavíte :D)

(nebojte se, to vážně nejsem já, to je Bubáček ♥)

Rozhovor s... Eristou, poprvé

5. dubna 2012 v 12:43 | Erista
Já jsem Erista, muhehe... No, ehm, pardon, trochu mi to ujelo :D, ale každopádně, pokud jste připraveni na spoustu keců, tak si klidně přečtěte rozhovor se mnou, který nenajdete nikde jinde než dole :D

Jak dlouho už bloguješ a jak ses k tomu vlastně dostala?
Bloguji asi 1,5 roku, nicméně k opravdovému psaní jsem se dostala před půl rokem. Hledala jsem nějaké webové stránky (ani nevím proč), a blog.cz mi přišel velmi vhodný, jak nastavením designů, tak prací s texty a komentáři.

Je/byl tvůj blog zaměřen na nějaké určité téma?
Všechny mé blogy byly zaměřeny na mou osobu, ale když si tak vzpomínám, měla jsem i blog o sims. Jsem všestraný člověk, nedokázala bych se zaměřit jen na jedno téma, proto je i můj blog tak trochu o všem.

Je současný blog tvým prvním?
To vážně není, můj první blog byl první zkopírovaných obrázků :D jsem ráda, že tenhle je autorský.

Jak vznikla tvá přezdívka, měla jsi ji už dřív, než jsi s blogem začala?
Přezdívka vznikla, když jsem se rozhodla, že chci želvu. Chtěla jsem ji dát jméno na "e", a vymyslela jsem si Erista. Bohužel, želvu dostanu až za dva roky, pokud vůbec, takže jsem jméno použila jako přezdívku pro můj blog.

Děláš si veškerou grafiku (včetně laye) sama?
Grafika mě velmi baví, je to můj koníček, takže si všechnu dělám sama, koneckonců, je to lepší, než si shánět někoho na design, pak je muset popsat... :-)

Znáš se s některými affs i osobně?
Affs nevedu, mám oblíbené blogy, ale bohužel se s nikým osobně neznám, teda, když pomineme moji nejlepší kamarádku, kterou jsem vlastně k blogování přivedla já, tak žádného blogera neznám, ale samozřejmě bych některé ráda poznala.

Co tě na blogování nejvíc baví?
Asi možnost se vypsat ze všeho, co mě trápí, co mě baví, ukazovat světu moji tvorbu, a samozřejmě mě velmi těší komentáře, které mi dodávají sílu psát dál :)

Co říkáš na svou návštěvnost, odpovídá i tvé aktivitě? ;P
Já na návštěvnost moc nehledím, občas se na toplist mrknu, ale to je všechno. Mnohem víc mě potěší komentáře. Když bych to spočítala, návštěvnost odpovídá přesně mé aktivitě :D

Jaký názor máš na Lady Vanilku, Natalii Sadness a podobně "slavné" bloggerky?
Nejsem ani odpůrce, ani fanoušek. Podle mě je jejich problém, že jim lidé nadávají, popravdě je spíše lituji. K Lady Vanilce chodím, ne kvůli jejím článkům, ale zkoumat komentáře u článků, které jsou mnohdy zajímavé, její články mě nijak nezaujali. Když bych řekla něco o Natalii, velmi ji lituji, že byla parodována a zesměšňována, přitom vlastně neudělala nic, co by k takovému chování navádělo.

Jaký vztah máš k videoodpovědím? Přijdou ti trapné, nebo by sis je sama ráda vyzkoušela?
Videoodpovědi, ty mi nijak nevadí, já je každopádně nesleduji, ale ani bych sama žádnou dělat nechtěla, na to jsem moc zakřiknutá, a navíc nechci, aby se o mě čtenáři dozvěděli něco osobního.
A, ano, abych nezapoměla, vyzpovídala mě Barnie :-)

Začátek

16. března 2012 v 14:13 | Erista
Moji drazí, budoucí návštěvníci, chtěla by jsem Vás přivítat na mém novém blogu :-)

Zodpovím pár nevyslovených otázek, ketré by Vás možná mohli zajímat:

1. Mé zkušenosti s blogováním
Abych pravdu řekla, jsem zkušená blogerka, která vlastní několik blogů, na jednom z nich dosahuji návštěvńosti 50 lidí na den, se stářím 7 měsíců, na dalším je to méně, ale přesto hodně, čili asi tak 20 lidí na den se stářím jeden měsíc. Nehcci se tímto vychloubat, pravému blogerovi nezáleží na návštěvnosti ale na tom, jestli se návštěvníkům články líbí a jestli ho to baví.

2. Proč tento blog?
Z důvodů, které zná asi každý bloger. Měla (a mám) blog, výše zmíněný, s dobrými články adt., jenže se tam ztrácím, je nepřehledný, chaoticky, odráží se tam mé dětské já, proto jsem si založila tento, abych začala znovu s čistým rejstříkem.Je možné, že z důvodu stesku tento blog někdy opustím a vrátím se zpátky, ale to zatím nemám v plánu.

3. Co zde tedy najdete?
Všechno co mě napadne, mé fotky, které jsou celkem povedené, mé básně, povídky, kresby, ale i myšlenky, názory a deníček. Popravdě, kdybych měla vyjmenovat všechno, nestačil by mi jeden článek :D

4. Něco o mně
Protože si chci zachovat alespoň malilinkou anonymitu, nebudu sem psát všechno o mně, jen nějaké základní údaje.
nebude Vám říkat, kde bydlím, jenom to, že chodím na gymnásium do sekundy, čili mi je 13 let. Asi by Vás i zajímalo, jak se jmenuji, že? :D, takže, jmenuji se Šárka, přijmení nechme být...Takové věci jako koníčky atd. si můžete zjistit v jednotlivých rubrikách.

5. Já a grafika
Ano, grafiku dělám, mám na ni speciální blog, který naleznete zde. Designy si většinou dělám sama, jenom když nemám náladu, nechám to na ostatních.

Nevím, co víc napsat, co by Vás mohla zajímat, takže z tohoto článku udělám i článek na Vaše otázky, takže se klidně můžete ptát :-)
 
 

Reklama