Změny jsou obtížné

10. listopadu 2012 v 13:02 | Erista
Momentálně jsem vážně naštvaná- patlala jsem se s článkem více jak hodinu, načež jsem ho uložila, že si potom přečtu chyby a publikuji ho a uložila se pouze ta část před perexem, čili nějaká 1/3 článku... ať jde blog.cz s těmi chybami do prčic, už mě to fakt štve!

Ale zpět k tématu článku...

Zase jsem myslela, přemýšlela a rozmlouvala sama se sebou... jak jsem již psala, ten nový blog jsem si založila a tak nějak jsem zjistila, že by to snad šlo, ale... opustit Eristu se mi nechce. Tohle rozhodování už jsem jednou zažila, mohla bych vám to říct pěkně od začátku, koneckonců, já mám času dost...

Můj úplně 1. blog nebyl, ač by se to na první pohled mohlo zdát, plný kusowek a pixelek a já nevím čím vším... ano, měla jsem tam nějaké obrázky, asi 2-3, které jsem našla u sebe v počítači v Ukázkách obrázků a také jsem tam měla zkopírovaný článek o pyramidách, ale kromě těchto zcela obyčejných a typických věci pro 1. blog jsem tam měla i svoji 1. povídku a básničky, které jsme složili s kamarádkou. Žádné SB nebo tak, prostě jenom taková stránka s přednastaveným designem. Samozřejmě, že jsem ten blog rychle opustila a asi nikoho nepřekvapí, že i 1,5 roku po jeho opuštění byl stále aktivní, resp. nezrušila jsem ho. Ale to už je na jindy, teď musím říct o mém blogu, který jsem také opustila a přešla sem.

Adresu vám neřeknu, ale pokud byste zašli někam do archivu tady na Eristě, zjistíte, že na něj občas odkazuji. Co tam bylo? Tipické věci, které mě bavili- sims, pak jsem tam měla deník, SBéčka a takové ty věci. Ale postupně jsem si začala uvědomovat, že to není ono a začala jsem psát jaksi rozumnější články a když jsem si pořídila foťák, začala jsem tam dávat i fotky.... v té době jsem poznala Wizie, Černou Kočku a mnoho dalších super lidí. Zkrátka, abych to nějak shrnula, ten blog jsem opustila a to bylo moje 1. větší rozhodnutí v životě... nevím, jak jsem to zvládla, ale udělala jsem to a přešla sem. To mi pomohlo, řekla bych, že jsem teď rozumnější a lepší než jsem kdy byla na tamtom blogu. Vůbec nevím, co těmihle kecy chci říct a netuším, jestli dávají smysl, ale to nevadí. Zkrátka, je tu další velké rozhodování- zůstat zde, nebo přejít jinam?

Erista, to už je část mě a asi to tak bude navždy, vždycky si bude tak nějak Erista říkat, ikdyž je mi jasné, že já, která miluji nové začátky a takové ty změny, které by mohli vést k lepšímu, nemůžu zůstat pouze na jednom blogu, to bych nebyla já. Jednou ta změna přijde, bude to buď moji vinou, nebo to způsobicí něco jiného, každopádně to přijde a možná dřív, než bych kdy čekala. Jak jsem již psala, nový blog je založený, má design, rozcestníky, zbývá tam upravit pár věcí a můžu začít blogovat jinde, ale to není tak snadné... nejsem zvyklá delat takhle těžká a velká rozhodnutí a tohle je velké a těžké rozhodnutí. Znamenalo by to zahodit Eristu a žít nějak jinak, nově a snad i lépe. Tuším, že každý nový blog by mě mohl pozvednout na novou "úroveň", dá-li se tomu tak říkat. Vím, že když jsem naposledy zakládala nový blog, tenhle blog, byla jsem jakási dětská a nevyzrálá a teď je všchno jinak a pro mě i lépe.

Takže, já se asi rozhodla, ale ještě o tom popřemýšlím, každopádně, kdo by chtěl znát adresu nového blogu, ať mi napíše email na sarka99kopecka@centrum.cz, nebo mi tady do komentářů napíše svůj email a já ho kontaktuji, jestli se rozhodnu pro změnu. Ještě chci, abyste věděli, že těch 8 měsíců, co jsem blogovala zde, na Eristě, bylo to nejlepší období mého života a kdybych měla vyjmenovat všechny články a komentáře a lidi, kteří mi den co den zvedli náladu, zabralo by to celou knihu a stejně bych nikdy nevypátrala všechny. Dá se říct, že jsem si vytvořila svůj druhý, dokonalý svět a vy jste mi v tom velmi pomáhali. Děkuji moc, za všechno, mám vás ráda.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama