Definitivní konec

13. listopadu 2012 v 15:31 | Erista
A tímto uzávírám sérii tří bezduchých článků, které jsem vydala v posledních dnech... možná to nedopadlo tak, jak jste mnozí doufali, ale pro mě je to tak nejlepší, a, budu sobecká, na tom záleží nejvíce.
Již jsem se rozhodla, co bude s blogem, s tímto blogem a doufám, že jsem se rozhodla správně. popravdě, v mém rozhodnutí mi pomohlo i pár osobních záležitostí a možná proto jsem tak spěchala... každopádně vám můžu říct, jak jsem se rozhodla, leč jste to již asi poznali.

Tento blog končí a já se přesouvám na jiný, snad lepší. Stále ještě máte možnost mi poslat mejlíka a já vám řeknu adresu nového blogu, ta možnost tady bude až do... konce? Ano, tohle je asi nejhorší rozhodnutí, ale také muselo padnout... tento blog zruším. Nejdříve si všechny článku sama zazálohuji do wordu, ale jen pro mé osobní účely a tento blog přestane existovat. Bylo to tu krásné, ale chci jít dál, bohužel ale i naštěstí. Ráda jsem tu trávila čas, ale je to pro mě již minulost, něco přijde a zase odejde a něco člověku zůstane v hlavě celý život. Nevím, do jaké kategorie se řadí tato situace, ale věřím, že na Eristu nikdy nezapomenu.

Jak jsem již říkala, kdo by chtěl vědět adresu nového blogu, nechť mi pošle email na sarka99kopecka@centrum.cz, nebo ať mi napíše svoji emailovou adresu do komentářů a já ho budu informovat. Pokud z nějakého důvodu nechcete, abych znala váš email a přesto chcete vědět adresu nového blogu, napište do komentářů a já vám odpovím na vašem blogu.

Doufám, že jsem udělala správnou věc, že jsem se správně rozhodla. Bud v to doufat a snažit se žít svůj život lépe než teď a vést svůj nový blog lépe než tento.
Sbohem.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama