Balkonový svět... ehm, vlastně ne, jen něco na zasmátí

24. října 2012 v 11:49 | Erista |  Žiji
Dneska jsem projížděla rozepsané články a našla jsem jeden z prázdnin, konkrétně z 29. června 2012, kdy jsem seděla na balkóně a měla takovou dobrou náladu... schválně si ty kecy přečtěte, nebudu vás rušit :):

Jen tak sedět na balkoně, vedle sebe Amyka, počítač a foťák, nad sebou slunce ozařující moji bledou tvář...Psáno někdy ve 14:00

Ráda si jen tak sednu a sedím, poslouchám ty nejrůznější zvuky, od štěbetání sousedových papoušků po bzučení hmyzu a kvokání slepic. Slunce mi ozařuje moji bledou pokožku, chtělo by to jet k moři, vůbec nejsem opálená...
Nasyslila jsem si sem notebook, deku, sladkosti, nějakou tu kočku, sladkosti a peřiny zevěšení na zábradlí kvůli stínu a nějakému soukromí... shodou okolností je nám na balkon vidět a já vážně nechci, aby někdo tušil, že tu sem.
Je to takové moje místečko, mám to tu ráda. Jsem tu sama a můžu přemýšlet, nikdo mě neruší, jsem v klidu. Poslouchám sousedy, což je velká švanda, zvlášť, když neví, že je někdo slyší :D. Pouštím si hvězdnou bránu, už jsem na 9 serii :D. Ach, už jsem se zmínila, že Daniel je úplně božíí? Uámuá, no, ehm, tak zpátky k tomu relaxu.
Je tu krásně, sice nesvítí zas až tak slunce, ale tím lépe. Ani nijak slunce nemusím. Mám velmi tmavé vlasy a vždy mi úplně hoří, když jsou na slunci. Proto ty peřiny, krásný stín...
Ale hmyz... bože, právě mě neuvěřitelně vystrašila moucha, MOUCHA, ale velká moucha. Masařka (jako bych ji před týdnem nefotila, že?). No, ale jsou tu i horší věci. Je tu pavouk. Toho už jsem také fotila. Vyrostl. Jsem na něj hrdá xD. Ale není to moc příjemný pohled, zvlášť, když mi pavouci nahání hrůzu. Velkou hrůzu.
Ach, Daniel je tak sladký, ty brýle. No, ehm :D, toho si nevšímejte. Už jsem říkala, že i John z SGA je úplně úžasný? Jeden čas jsem je oba měla na tapetě v mobilu... bylo to vážný :D.
Štvou mě ty reklamy... chápu, že společnosti potřebují zákazníky, ale jak mám napsat seriozní článek, když mi tu skáčou nějací virové? :D...
Opět se vrátím k tomu klidu... na nebi je spousta mraků ani jeden mráček, ideální pro báseň... škoda, že mi básně nejdou :D.
Snad si také užíváte dne :).

Já jsem se tomu teda vřele zasmála, takhle jsem tedy trávila ty slunné dny :D :).
 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 24. října 2012 v 12:41 | Reagovat

Taky by se mi líbilo nastavit tvář slunci. Tady slabě mží a to jsem chtěl vyrazit do přírody.

2 Black Blako Black Blako | E-mail | Web | 24. října 2012 v 15:26 | Reagovat

Zauímavá predstava, tiež by som mal rad nejaké také miestečko...

3 Wizie Wizie | Web | 24. října 2012 v 17:52 | Reagovat

Zní to tak klidně a uvolněně... Ááá, jak mě na srdci hřeje představa, že si můžu čtyři dny za sebou jen ležet v peřinách (řečeno jen pro ten pocit. Ne že bych to měla opravdu v plánu, i když, špatný nápad to není...) :-) Sice to bude bez sluníčka, much i pavouků, ale což.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama