Srpen 2012

Velké Meziříčí

21. srpna 2012 v 16:56 | Erista |  Architektura-foto
Fotky jsou z 21.7, nějak nestíhám...


Vrků, vrků...

17. srpna 2012 v 16:30 | Erista |  Zvířata-foto
Vrků, vrků, mám tvůj prst v krku...


Do Chorvatska a ještě dál

13. srpna 2012 v 16:16 | Erista |  Žiji
Je mi to trapné, takhle po dlouhé době napsat, bez vysvětlení, jestli pokračuji nebo ne. Snad vám to tento článek objasní.


Štve mě to

9. srpna 2012 v 22:11 | Erista
Ne, nechci být hrubá, či zlá, nafoukaná či co, ale já už dál prostě nemůžu. Vím, že je to mnou, teď jsem velmi neaktivní, ale i dřív, když jsem aktivní byla, to byl problém. O čem mluvím? O návštěvnosti.

obrázek není k dispozici

Proto přeci píšu blog a nečmárám si jen tak do soukromého deníku. Chci mít nějaké návštěvníky, kteří by ocenili moji snahu a práci se články, chci mít někoho, koho by moje psaní bavilo. Tím neříkám, že nikoho takového nemám- je tu Wizie, Amélie, Flasher, i Černá Kočka se občas staví, jana-janishka, i když u ní je to něco jiného.. takhle se to zdá hodně, ale když řeknu, že minimálně 2 lidé mají "pozastavení blogu" a nejsou aktivní, další sem chodí vyjímečně, protože blog má spíše jako deník a těch pár, co zbylo, já nevím, nemůžu je nějak počítám. Tímto se omlouvám, jestli jsem se vás dotkla, ale tak to nebylo myšleno, je to jenom takový součet stálých návštěvníků.

Občas bych se chtěla vrátit do časů, kdy jsem měla SBénka a měla jsem tím stálé návštěvníky, i když spíše z donucení.
Vadí mi, že když pořijdu na jiné blogy, mají až 20 komentářů u článku za jediný den... nevím, čím to je. Myslela jsem si, že za 6 měsíců blogování, celkem aktivního, bych mohla získat nějakého dalšího stálého návštěvníka, ale není tomu tak. Wizie, Č. Kočka, jana-janishka, s nimi se znám z mého minulého vblogu, s Amélií nás vážně jakési "pouto" a Flasher... tomu jsem moc vděčná, že se staví. Přesto mi to nestačí.

Jak říkám, nechci znít rozmazleně nebo tak, ale už mě to nebaví. Jak má čověk psát kvalitní články, když mu na ně nikdo nezareaguje? Proč mám ukazovat své fotky, když nikoho nezajímají? Řejněte mi, kde mám vzít chuť do psaní, když vím, že když článek nestrčím do nejnovějších článků na blog.cz, nikdo ho nepřečte? Jak můžu nebýt zklamaná?

Nejde mi ani tak o čísla na toplistu, jde spíš o ty reakce v komentářích. Na to se člověk těší nejvíce- celé odpoledne se dělá s článkem, aby, až přijde ze školy, si mohl přečíst, že se někomu líbil. Ale když se nikdo neozve... neznám horší pocit, než vědět, že nikdo na blogu nebyl a že jsem se s článkem dělala zbytečně...

Bylaj sem na to zvyklá, vždyť všichni, i já, pořád tvrdí, že začátky jsou těžké... ale já už mám blog půl roku! Už půl roku každý den sedím u počítače a snažím se přijít na nějaký článek, už půl roku chodím ven jen proto, abych mohla něco nafotit a pak to dát na blog... nezasloužím si snad nějaké návštěvníky?

Možná, že absence komentářů je také důvod, proč mě to nebaví. Kde mám vzít sílu blogovat, když je všem můj blog šum-a-fuk? Mrzí mě to, moc, zklamala jsem se. Myslela jsem, že to někam dotáhnu, ale opak je pravdou. V blogovém světě jsem 0, prostě 0. Asi s tím seknu...

Já se s vámi loučím, pokud mě tu dlouho neuvidíte, sekla jsem s tím... věřte mi, nebude to lehké rozhodnutí, ale... uvidíme.

EDIT. 13.8.12: Moji drazí přátelé, co je mi po nějaké návštěvnosti, když mám Vás a vím, že Vy na můj blog chodíte? Děkuji.
EDIT. 2) Chcete více komentářů? Napiště článek o tom, jak vám chybí návštěvnost a komenáře jsou na světě.

Nový blog- o sims

8. srpna 2012 v 16:25 | Erista |  Ostatní
Já vím, že to tu hrozně moc zanedbávám, ale je to z toho důvodu, že jsem vymýšlela nový blog, který by byl zamřený na sims..

obrázek není k dispozici


No, prostě, nic se mi nechce, nic na blogu. Jak já tyhle články nesnáším... stejně to tu nikomu nevadí.
No, abych zůstala o tématu- mám nový blog, 2. blog, zaměřený na sims- přesunu tam vše o sims z tohoto blogu a zde se budu nadále věnovat fotkám a mému životu, tam hře sims. Je to jasné?

A víte co? Mám blbou náladu, takže kdo mě dneska naštve, ten to udělal naposledy...
Adresa:

www.wamm-sims.blog.cz

Možná si říkáte- ale tento blog má už dlouho, ne? Jo, mám ho už přes měsíc, včera jsem na něm ale vymazala všechny články a začínám od znova.
Budu ráda za komentáře, protože to je to, proč blogy píšu- kvůli lidem, kteří tam chodí.

Sliby-chyby, takže nic neslibuju, ale věřím, že až začne škola, zase se budu objevovat zde, protože teď o prázdninách mám takového volna, že se mi vůbec nic nechce...

Bye...

The sims 3 Po setmění RECENZE (2. část) 2

6. srpna 2012 v 13:40 | Erista |  Hraji si
A pokračujeme v recenzi na město Bridgeport.


The Sims 3 Po setmění RECENZE (2. část)

6. srpna 2012 v 13:39 | Erista |  Hraji si
Možná trochu se spožděním vám mohu ukázat 2. díl mé recenze o novém dodatku do hry The sims 3.


Projekt 10 dní- den první

5. srpna 2012 v 16:52 | Erista |  Jsem
Na tento projek jsem narazila u Wizie, která vám přesněji může popsat, oč jde, protože já si tím ani nejsem jistá...


Vzhled blogu "Hnědé léto"

4. srpna 2012 v 11:43 | Erista |  Designy blogu
Protože chci blog rozjet (snad i pořádně), tak mě napadlo, že bych mohla udělat i nový design...