Rozhovor s... Eristou, poprvé

5. dubna 2012 v 12:43 | Erista |  Jsem
Já jsem Erista, muhehe... No, ehm, pardon, trochu mi to ujelo :D, ale každopádně, pokud jste připraveni na spoustu keců, tak si klidně přečtěte rozhovor se mnou, který nenajdete nikde jinde než dole :D

Jak dlouho už bloguješ a jak ses k tomu vlastně dostala?
Bloguji asi 1,5 roku, nicméně k opravdovému psaní jsem se dostala před půl rokem. Hledala jsem nějaké webové stránky (ani nevím proč), a blog.cz mi přišel velmi vhodný, jak nastavením designů, tak prací s texty a komentáři.

Je/byl tvůj blog zaměřen na nějaké určité téma?
Všechny mé blogy byly zaměřeny na mou osobu, ale když si tak vzpomínám, měla jsem i blog o sims. Jsem všestraný člověk, nedokázala bych se zaměřit jen na jedno téma, proto je i můj blog tak trochu o všem.

Je současný blog tvým prvním?
To vážně není, můj první blog byl první zkopírovaných obrázků :D jsem ráda, že tenhle je autorský.

Jak vznikla tvá přezdívka, měla jsi ji už dřív, než jsi s blogem začala?
Přezdívka vznikla, když jsem se rozhodla, že chci želvu. Chtěla jsem ji dát jméno na "e", a vymyslela jsem si Erista. Bohužel, želvu dostanu až za dva roky, pokud vůbec, takže jsem jméno použila jako přezdívku pro můj blog.

Děláš si veškerou grafiku (včetně laye) sama?
Grafika mě velmi baví, je to můj koníček, takže si všechnu dělám sama, koneckonců, je to lepší, než si shánět někoho na design, pak je muset popsat... :-)

Znáš se s některými affs i osobně?
Affs nevedu, mám oblíbené blogy, ale bohužel se s nikým osobně neznám, teda, když pomineme moji nejlepší kamarádku, kterou jsem vlastně k blogování přivedla já, tak žádného blogera neznám, ale samozřejmě bych některé ráda poznala.

Co tě na blogování nejvíc baví?
Asi možnost se vypsat ze všeho, co mě trápí, co mě baví, ukazovat světu moji tvorbu, a samozřejmě mě velmi těší komentáře, které mi dodávají sílu psát dál :)

Co říkáš na svou návštěvnost, odpovídá i tvé aktivitě? ;P
Já na návštěvnost moc nehledím, občas se na toplist mrknu, ale to je všechno. Mnohem víc mě potěší komentáře. Když bych to spočítala, návštěvnost odpovídá přesně mé aktivitě :D

Jaký názor máš na Lady Vanilku, Natalii Sadness a podobně "slavné" bloggerky?
Nejsem ani odpůrce, ani fanoušek. Podle mě je jejich problém, že jim lidé nadávají, popravdě je spíše lituji. K Lady Vanilce chodím, ne kvůli jejím článkům, ale zkoumat komentáře u článků, které jsou mnohdy zajímavé, její články mě nijak nezaujali. Když bych řekla něco o Natalii, velmi ji lituji, že byla parodována a zesměšňována, přitom vlastně neudělala nic, co by k takovému chování navádělo.

Jaký vztah máš k videoodpovědím? Přijdou ti trapné, nebo by sis je sama ráda vyzkoušela?
Videoodpovědi, ty mi nijak nevadí, já je každopádně nesleduji, ale ani bych sama žádnou dělat nechtěla, na to jsem moc zakřiknutá, a navíc nechci, aby se o mě čtenáři dozvěděli něco osobního.
A, ano, abych nezapoměla, vyzpovídala mě Barnie :-)
 


Komentáře

1 Iris Iris | Web | 8. dubna 2012 v 8:05 | Reagovat

pěkný rozhovor, těším se na další :-)  
grafika jde bohužel mimo mně, nemám na to program v PC, takže dess dělám s neteří, která ze mně šílí :D  :D  :D

2 Erista Erista | Web | 8. dubna 2012 v 12:51 | Reagovat

[1]: Snad nějaký další bude :D :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama