Začátek

16. března 2012 v 14:13 | Erista |  Jsem
Moji drazí, budoucí návštěvníci, chtěla by jsem Vás přivítat na mém novém blogu :-)

Zodpovím pár nevyslovených otázek, ketré by Vás možná mohli zajímat:

1. Mé zkušenosti s blogováním
Abych pravdu řekla, jsem zkušená blogerka, která vlastní několik blogů, na jednom z nich dosahuji návštěvńosti 50 lidí na den, se stářím 7 měsíců, na dalším je to méně, ale přesto hodně, čili asi tak 20 lidí na den se stářím jeden měsíc. Nehcci se tímto vychloubat, pravému blogerovi nezáleží na návštěvnosti ale na tom, jestli se návštěvníkům články líbí a jestli ho to baví.

2. Proč tento blog?
Z důvodů, které zná asi každý bloger. Měla (a mám) blog, výše zmíněný, s dobrými články adt., jenže se tam ztrácím, je nepřehledný, chaoticky, odráží se tam mé dětské já, proto jsem si založila tento, abych začala znovu s čistým rejstříkem.Je možné, že z důvodu stesku tento blog někdy opustím a vrátím se zpátky, ale to zatím nemám v plánu.

3. Co zde tedy najdete?
Všechno co mě napadne, mé fotky, které jsou celkem povedené, mé básně, povídky, kresby, ale i myšlenky, názory a deníček. Popravdě, kdybych měla vyjmenovat všechno, nestačil by mi jeden článek :D

4. Něco o mně
Protože si chci zachovat alespoň malilinkou anonymitu, nebudu sem psát všechno o mně, jen nějaké základní údaje.
nebude Vám říkat, kde bydlím, jenom to, že chodím na gymnásium do sekundy, čili mi je 13 let. Asi by Vás i zajímalo, jak se jmenuji, že? :D, takže, jmenuji se Šárka, přijmení nechme být...Takové věci jako koníčky atd. si můžete zjistit v jednotlivých rubrikách.

5. Já a grafika
Ano, grafiku dělám, mám na ni speciální blog, který naleznete zde. Designy si většinou dělám sama, jenom když nemám náladu, nechám to na ostatních.

Nevím, co víc napsat, co by Vás mohla zajímat, takže z tohoto článku udělám i článek na Vaše otázky, takže se klidně můžete ptát :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama