Rozhovor s Janou-janishkou

18. března 2012 v 15:25 | Erista |  Rozhovory/hodnocení blogů
Další člověk, který chtěl udělat rozhovor, byla Jana-janishka, já jí za to děkuji, a teď už si můžete celý rozhovor přečíst :-)

1) Ahoj. Jako první by mě zajímalo, jak ses dostala k blogování?
Ahoj, bylo to už dávno, ani nevím jak to bylo, prostě mě to jen tak napadlo a tak jsem si založila blog. Pak jsem s blogováním zase přestala. K mému současnému blogu mě dovedla kamarádka. Zjistila jsem že má blog a tak mě napadlo, že si ho zase založím a tak mi to vydrželo do teď.

2) Měla jsem to podobně. Kolik jsi už měla blogů?
Celkem 3.

3) Kdo všechno ví o Tvém blogu z Tvého života?
No, já jsem nechtěla ať o tom někdo ví, ale nakonec jsem adresu řekla čtyřem kamarádkám. Pár dalších kámošek ví že mám blog, ale neví jaký a mamka, taťka a brácha taky ví, že mám blog, brácha na něm jednou byl, taťka asi ne-to nevím a mamka sehnala jeho adresu a napsala si ji, ale já jsem jí ji vzala a tak nevím, jestli tam chodí nebo ne. Já bych byla radši, kdyby tam nechodila.

4) To máme skoro stejné, ale mě moc nevadí, že o tom ví.Chodíš na nějaké kroužky, nebo jsi spíše na počítači?
Na počítači jsem hodně,ale jinak chodím celkem 5 let do keramiky(nejdříve jsem tam chodila jako malá a pak jsem přestala a teď zase začla) a 9let do baletu.Taky jsem chodila 2roky do pionýra a 2roky do výtvarky.

5) Takže kreativní člověk :). Máš nějaké zvířátko? Jak se jmenuje?
Tak teď se ti povedlo mě rozbrečet. Měla jsem morče Honzíka, když jsem byla malá. Pak jsem měla morče Terezku ale ta před rokem umřela a pořád se mi po ní stýská a další zvířátko už nechci. Jenom na chatě mají ti, co mají chatu vedle nás pejska a s tím si pořád hraju. Je jako můj vlastní, protože když přijedeme na chatu tak hned přiběhne a je semnou skoro pořád. Akorát na jídlo a spát chodí domů.

6) To je mi líto, taky mi umřela spousta zvířátek, je to smutné :(. Kolik hodin (zhruba) trávíš denně na blogu?
Tak půl hodiny,ale přes víkend asi 1 hodinu.

7) Jaké máš nejraději filmy a seriály?
Filmů je fakt hodně a nemám žádný úplně nejoblíbenější. Seriály např.:Smallwilw,Ordinace v růžové zahradě,Ulice,Hvězdná brána,Farma,První krok a další.

8) Z těch já nejradši Hvězdnou Bránu. Sleduješ dění ve světě?
Ani ne.Někdy se mrknu na zprávy v televizi ale to je tak všechno.Většinou se o různých věcech dozvím od lidí kolem sebe.

9) Těšíš se na léto, nebo na pořádné jaro?
Na léto, protože léto a zima jsou moje nejoblíbenější roční období a v létě jsou prázdniny a mám narozky a pojedu do Chorvatska.

10) Tak to samzřejmě, když máš ty narozeniny :-). Takže, já moc děkuji za odpovědi, ahoj :-)
Nemáš zač,ahoj.

Určitě se na její blog koukněte :-)
 


Komentáře

1 Lily Love Lily Love | Web | 18. března 2012 v 16:39 | Reagovat

Máš u mě diplom za bleskovku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama